Oferta komercyjna

Oferta wynajmu zabytkowych pojazdów

Fundacja posiada unikatową i wszechstronną kolekcję sprawnych pojazdów zabytkowych. Liczący kilkaset egzemplarzy zbiór obejmuje m.in. lokomotywę parową, samolot pasażerski oraz samochody i motocykle.

Czytaj więcej


Pracownia Konserwatorska

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska jest jedyną tego typu organizacją w Polsce realizującą naprawy i konserwacje zabytkowych pojazdów i urządzeń przemysłowych w Polsce.

Czytaj więcej


Oferta produkcji filmowej

To co wyróżnia nasze obiekty na tle innych poprzemysłowych i kolejowych zespołów w Polsce to ich autentyzm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą realizacji produkcji filmowych i telewizyjnych w chronionych przez nas zabytkach.

Czytaj więcej


Oferta wynajmu powierzchni do celów komercyjnych

Oprócz normalnej działalności muzealnej w naszych obiektach możliwa jest organizacja spotkań firmowych, konferencji, wydarzeń promocyjnych czy koncertów.

Czytaj więcej


Oferta ślubna Folwarku w Piotrowicach Świdnickich

Renesansowy pałac, kolekcja zabytkowych maszyn rolniczych oraz ekologiczne uprawy nadadzą klimatu i spełnią nawet najbardziej wymagających gości.

Czytaj więcej


Organizacja przejazdów zabytkowym taborem kolejowym

Muzeum Kolejnictwa na Śląsku organizuje i realizuje przejazdy zabytkowym taborem kolejowym na terenie Dolnego Śląska i Polski dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych. 

Czytaj więcej