Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska

Oferta komercyjna
Oferty
Oferta wynajmu zabytkowych pojazdów

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska posiada unikatową i wszechstronną kolekcję sprawnych pojazdów zabytkowych. Liczący kilkaset egzemplarzy zbiór obejmuje m.in. lokomotywę parową, samolot pasażerski oraz samochody i motocykle.

Pracownia Konserwatorska Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska jest jedyną tego typu organizacją w Polsce realizującą naprawy i konserwacje zabytkowych pojazdów i urządzeń przemysłowych w Polsce.

Realizowane przez nas projekty konserwatorskie dotyczą zarówno sprawnych jednostek taboru kolejowego jak i jednostek prezentowanych w charakterze pomników. Prace prowadzone są na terenie Muzeum Kolejnictwa na Śląsku oraz przy współpracy z wyspecjalizowanymi partnerami w kraju i za granicą.

Oferta produkcji filmowej

Nasza fundacja jest niezależną organizacją pozarządową zajmującą się ochroną wybranych zabytków techniki na terenie Śląska.  To co wyróżnia nasze obiekty na tle innych poprzemysłowych i kolejowych zespołów w Polsce to ich autentyzm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą realizacji produkcji filmowych i telewizyjnych w chronionych przez nas zabytkach.

Oferta wynajmu powierzchni do celów komercyjnych

Autentyczny wystrój i wyposażenie. Unikatowe poprzemysłowe powierzchnie, w których wciąż mimo upływu lat czuć klimat dawnej pracy. Oprócz normalnej działalności muzealnej w naszych obiektach możliwa jest organizacja spotkań firmowych, konferencji, wydarzeń promocyjnych czy koncertów.

Organizacja przejazdów zabytkowym taborem kolejowym

Muzeum Kolejnictwa na Śląsku organizuje i realizuje przejazdy zabytkowym taborem kolejowym na terenie Dolnego Śląska i Polski dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych. 

Your cart is empty

Go Shopping
Subtotal: 0.00