ŚNIADANIE NA TRAWIE 30.05.2020 – 31.05.2020

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska zaprasza serdecznie na spotkanie u hrabiego Burghausa na plenerowym śniadaniu na błoniach zamku w Piotrowicach Świdnickich (k. Świdnicy) w dniach 30 i 31 maja 2020 r. Czekamy na Państwa w Piotrowicach Świdnickich od 10:00 do 18:00 w Sobotę i Niedzielę.

Błonia zamku w Piotrowicach Świdnickich, siedziby powstającego Muzeum Techniki Rolniczej na Śląsku, to fantastyczne miejsce na organizację rodzinnego pikniku.
Tereny muzeum to ponad 4 ha malowniczych terenów obejmujących zabudowania folwarczne, zamek na fosie, łąki i park.

Otwarta i rozległa przestrzeń pozwala na bezpieczne i przyjemne spędzenie czasu w otoczeniu wiejskiej przyrody, renesansowej architektury i zabytków techniki.

Dla wszystkich uczestników Śniadania na Trawie przygotowaliśmy pyszne zestawy piknikowe w trzech wariantach: Zestaw Hrabiego, Zestaw VEGE i Mały Książę. Zestawy przygotowane są ze świeżych i zdrowych warzyw, wędlin i pieczywa.

Zbiory Muzeum Techniki Rolniczej w Piotrowicach Świdnickich tworzy kilkaset zabytkowych maszyn, urządzeń i pojazdów rolniczych. Najważniejszą część kolekcji stanowią sprawne historyczne pojazdy rolnicze – ciągniki, ciężarówki i samochody. Ponad 250 eksponatów prezentowanych jest w odrestaurowanej stodole z końca XVIII wieku.

W cenę zestawu piknikowego wliczony jest również bilet wstępu na zamkowe błonia i wystawę zabytkowych pojazdów, maszyn i urządzeń rolniczych!
Jednocześnie informujemy, że w dniach 30 i 31 Maja 2020 r. nie będzie możliwości zakupu zestawów piknikowych – dostępne są wyłącznie na podstawie rezerwacji!

Zestaw Hrabiego (34.99 zł)

 • Bagietka rustykalna (Mix sałat,żółty ser królewski ,włoskie salami,grillowany bakłażan w marynacie oliwy z oliwek ,czosnku i ziół),
 • Przekąska Hrabiego (Przekąska z suszonych pomidorów, oliwek i zapiekanych ziemniaków z rozmarynem),

Zestaw Vege (31.99 zł)

 • Bagietka rustykalma vege (Mix sałat,pesto z zielonego groszku,mięty i bazylii,żółty ser królewski,gotowane jajko),
 • Przekąska z nowalijek

Zestaw Mały Książę (31.99 zł)

 • Tortilla (Tortilla,mix sałat,grillowana pierś z kurczaka,pomidor koktajlowy,kukurydza,
ogórek gruntowy),
 • Kubeczek jogurtu naturalnego z malinowym musem,
 • Młoda marchewka do chrupania
 • Miodowa muffina na deser

Jak zarezerwować i kupić zestaw piknikowy?

 1. Proszę wybrać jeden z dostępnych zestawów. Jeden zestaw = jedna zdrowo odżywiona osoba,
 2. Proszę napisać maila zawierającego: imię i nazwisko zamawiającego, ilość i nazwy zestawów na adres e-mail: rezerwacje@muzeatechniki.pl
 3. W odpowiedzi otrzymacie Państwo wiadomość z numerem konta. W tytule przelewu proszę napisać: Imię i nazwisko i ilość zamawianych zestawów (np. JAN KOWALSKI, 2 x Hrabia, 2 x Vege i 1 x Mały Książę). To bardzo ułatwi nam przygotowanie właściwych zestawów na czas.
 4. Zamówienia na zestawy piknikowe przyjmowane będą do 29.05.2020 r.
 5. W razie pytań czy wątpliwości – prosimy o kontakt pod numerem telefonu Muzeum Kolejnictwa na Śląsku: 74 63 74 330 lub 692 407 401
 6. Proszę pamiętać, że 30 i 31 maja nie będzie możliwości kupienia zestawów na miejscu – wydawane będą wyłączenie zestawy zakupione na podstawie rezerwacji.

 

Share on